Medarbetare



Allan Honig

Allan Honig

VVS-tekniker

allan.honig@varmex.se
Anders Ericsson

Anders Ericsson

Delägare, VD Värmex Holding AB, Projektering, Certifierad energiexpert

anders.ericsson@varmex.se

Andrea Lotsander

VVS-tekniker

andrea.lotsander@varmex.se
Anne-Charlotte Markström

Anne-Charlotte Markström

VVS-projektering

anne-charlotte.markstrom@varmex.se
Arvid Hagberg

Arvid Hagberg

VD Värmex Teknik AB, Certifierad energiexpert

arvid.hagberg@varmex.se
Beatrice Vennersten

Beatrice Vennersten

Ekonomi

ekonomi@varmex.se
Camilla Andersson

Camilla Andersson

Ekonomi

ekonomi@varmex.se
Carl-Henrik Nordh

Carl-Henric Nordh

Gruppchef Rör, Värmex Teknik

carlhenric.nordh@varmex.se
Christian Koch

Christian Koch

VVS-tekniker

christian.koch@varmex.se
Claes Råberg

Claes Råberg

VVS-tekniker

claes.raberg@varmex.se
Emma Myrén

Emma Myrén

Delägare, VD Värmex Konsult AB, Projektstyrning och planering

emma.myren@varmex.se

Erik Edström

VVS-tekniker

erik.edstrom@varmex.se

Frida Törsell

VVS-projektering

frida.torsell@varmex.se
Göran Markström

Göran Markström

Delägare, Besiktningar

goran.markstrom@varmex.se
Henrik Holm

Henrik Holm

VVS-tekniker

henrik.holm@varmex.se
Jimmy Åbom

Jimmy Åbom

VVS-tekniker

jimmy.abom@varmex.se
Kent Jädestam

Kent Jädestam

VVS-tekniker

kent.jadestam@varmex.se

Lars Wikander

VVS-tekniker

lars.wikander@varmex.se

Markus Karlsson

VVS-tekniker

markus.karlsson@varmex.se
Mattias Ericsson

Mattias Ericsson

Delägare, Teknisk Chef, Certifierad energiexpert

mattias.ericsson@varmex.se
Mikael Thorell

Mikael Thorell

VVS-projektering

mikael.thorell@varmex.se

Robin Kauppinen

VVS-projektering

robin.kauppinen@varmex.se

Sara Åbrink

Ekonomi

ekonomi@varmex.se
Sebastian Stålbom

Sebastian Stålbom

VVS-tekniker

sebastian.stalbom@varmex.se
Simon Gotthardsson

Simon Gotthardsson

VVS-tekniker

simon.gotthardsson@varmex.se

Sofia Forsgren

VVS-projektering

sofia.forsgren@varmex.se
Thomas Karlsson

Thomas Karlsson

Gruppchef Ventilation, Värmex Teknik

thomas.karlsson@varmex.se
Tove Jensen

Tove Jensen

VVS-projektering

tove.jensen@varmex.se

Vladimir Serhiyenka

VVS-tekniker

vladimir.serhiyenka@varmex.se
 
Tillbaka till toppen